Close

Stavební ploty

Stavební oplocení

Stavební oplocení nově od konce února dodáváme nejenom koncovým uživatelům, stavební oplocení nabízíme na bázi velkoobchodního prodeje za velice atraktivní ceny. Oplocení nabízíme včetně veškerého sortimentu a kamionové dopravy. Ceny stavebních plotů při velko odběru jsou na vyžádání, a to telefonicky nebo mailem (info@mapo-ploty.cz)

Stavební ploty po objednání rozvážíme v nejkratším možném termínu vlastní dopravou. Ploty jsou transportovány do 60 ks menším vozem s možností dopravy na odlehlejší místa, Stavební oplocení nad 60ks (210bm) přepravujeme velkým kamionem proto ne vždy je možné dopravit na vámi zvolenou adresu (nevhodný terén, podjezd, atd…). Stavební mobilní oplocení rozvážíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku nově také Německu. Po domluvě je možno stavební ploty dodat kamkoliv.

 

Stavební ploty aktuality:

 

Nově stavební plot Profi light

Našim nejprodávanějším typem stavebních plotů je plot Standart 3,5x2m který nově nabízíme za bezkonkurenční ceny 829,00 Kč za celou sadu (plot+patka+spojka), 100 metrů oplocení po množstevní slevě nyní za 22 652,00 Kč, Sladem máme také nově variantu stavebního plotu Profi light, která je optimální variantou mezi plotem Standart a Profi. Stavební oplocení Profi light se vyznačuje velkou životností rámu a to díky tomu že plot nemá svařenou vrchní horizontální trubku z vertikální, ale plot je ohnut do pravého úhlu. Tento typ stavebního plotu nabízíme pouze v menším množství a to do 300 metrů (větší množství na objednání)

Ceny za pronájem akce na jaro 2020

Vzhledem k dostatečně velkým skladovým zásobám je cena za pronájem mobilního oplocení již od 0,6 Kč za den. Cena je stanovena od množství poptávaného oplocení ale také od délky pronájmu.

 

Nový sklad stavebního oplocení Troubsko

Nově máme zboží již na druhém skladu a to v Troubsku u Brna. Sklad se nachází na okraji obce v areálu bývalého JZD. Nyní tak máme sklady s oplocení jak v Žatčanech-Brno východ , ale také Troubsko-Brno západ.

Nová nabídka mobilního oplocení a zaábran

Novou nabídku oplocení naleznete ZDE, mobilní a reflexní zábrany ZDE.