Close

Mobilní zábrany

Mobilní zábrana

Mobilní zábrany mají širokou škálu využití a používají se čím dál častěji a to především díky svoji jednoduchou manipulaci, montáž kvalitnímu zpracování dlouhé životnosti a nízké hmotnosti. Rozměry zábrany jsou 2800x1095mm. Zábrany jsou navrženy tak že není potřeba jakékoliv další příslušenství pro jejich funkčnost na staveništi či společenských akcích. Zábrany mají hmotnost  11-22 kg. Silniční PVC zábrany 10-11,5 Kg. Manipulace tudíž je velice nenáročná. Pro prodej i pronájem nabízíme celkem 4 typy zábran..Poptat cenu za prodej/

Mobilní zábrany prodej

Mobilní zábrany a silniční bariery nyní nabízíme ve dvou provedení, mobilní zábrany City ligt  a City. Nejoblíbenější zábranou z naší nabídky je jednoznačně City light. Velice kvalitní a lehká zábrana pevně svařená a nízké váze se s ní snadno manipuluje a převáží. City light nyní v akci za 1 350,00 Kč bez DPH. Zábrana City je taktéž veličíce kvalitní žárově zinkovaná mobilní zábrana, díky své váze 20,5 kg a možností kotvení do země je žádaným prvkem pro hloubkové výkopy a jiné stavební práce.

Mobilní zábrany pronájem

Pronájem zábran již od 2 Kč/den/m, pro pronájem zábran používáme zábrany City light, City, Light Red. Níže přehledná tabulka pro pronájem zábrany City.

Typ 1-2 měsíce 2-4měsíce 4-6měsíců 6 měsíců a více
Zábrana 3,60Kč/den 3,39Kč/den 2,99Kč/den 2,49Kč/den

Silniční, reflexní zábrany PVC

Silniční zábrany jsou u nás v prodeji od listopadu 2020, silniční bariéry jsou aktuálně čím dál víc využívaným prvkem staveb nejenom na silnici. Díky své váze a extremně snadné manipulaci a hlavně reflexním prvkům jsou PVC bariéry hitem roku 2020. Dlouhá životnost je dána kvalitní PVC konstrukcí, stabilitu zajištují bud samosvojné nohy u levnější varianty PVC zábrany Light Red, nebo samostatně díky  PVC/betonové  patky u profesionální PVC zábrany Light Pro. Silniční reflexní PVC zábrany jsou vhodné pro práce na silnicích, chodnících, ve městech.