Close

Ceník – mobilní oplocení a příslušenství

Mobilní oplocení, zábrany, příslušenství

Poptat nebo objednat zde.

 

 

 

 

 

Mobilní oplocení, příslušenství k mobilnímu oplocení 

Poptat nebo objednat zde.

 

Mobilní přechodový a schodišťový systém TAS

Poptat nebo objednat zde.

 

Plotový panel MOBILT/MOBILT RC CB je nejvíce využívaným stavebním, mobilním oplocením. Ploty řady MOBILT jsou lehké což umožnuje snadnou manipulací při stavbě i převozu. K postavení tohoto typu oplocení je zapotřebí i podstavec (PCV, Betonový), nebo kotvící tyč, ta je vhodná pro dlouhodobé ukotvení. Dále je vhodné Dočasné oplocení spojit k sobě spojkou (klasickou, nebo bezpečnostní). Mobilní stavební ploty MOBILT RC CB mají navíc oproti běžným extra pevný rám ( vertikální vrchní a horizontální trubky 40mm jsou z jednoho kusu, spodní spoj je vyztužený).

Mobilní plotový panel MOBILT H je v konstrukci shodný s klasickým 3500x2000mm plotem MOBILIT. Liší se pouze rozměry a váhou. Stejně jako ostatní ploty a zábrany jsou vyráběny na CNC strojích, pozinkovány a každý drát je samostatně přivařen k rámu.

Mobilní  zábrany řady CITY mají širokou škálu využitý. Díky pevnému rámu a žárovému zinkování jsou silně odolné vůči mechanickému poškození. Stabilní nožky, přivařené úchyty zaručují dostatečnou stabilitu a extrémně rychlou montáž. V naší nabídce máme také silniční zábranu CITY +, která díky reflexním prvkům je vhodná na stavby v blízkosti dopravy.

Plné mobilní oplocení řady SMART o rozměru 2100x2800mm. Pevně svařená rámová konstrukce s použitím těžkých betonových patek, spojek a vzpěr zaručuje pevné nepropustné ohrazení objektu. Řadu SMART lze kombinovat i s řadou MOBILT. Vertikální trubka 40mm, horizontální profil L. 

Silniční zábrany jsou u nás v prodeji od listopadu 2022, silniční bariéry jsou aktuálně čím dál víc využívaným prvkem staveb nejenom na silnici. Díky své váze a extrémně snadné manipulaci a hlavně reflexním prvkům jsou PVC bariéry hitem roku 2020. Dlouhá životnost je dána kvalitní PVC konstrukcí, stabilitu zajištují bud samosvojné nohy u levnější varianty PVC zábrany LIGHT RED, nebo samostatně díky  PVC/betonové  patky u profesionální PVC zábrany LIGHT PRO Silniční reflexní PVC zábrany jsou vhodné pro práce na silnicích, chodnících, ve městech.

Mobilní přechodový a schodišťový TAS systém je bezpečné řešení, které je skvělou alternativou k běžně používaným provizorním dřevěným konstrukcím. Modularita a univerzalita umožňuje použit systému všude tam, kde je
potřeba bezpečné překonání výkopů (dočasná přechodová lávka) a zároveň malých ale i
výrazných rozdílů výšky (dočasné schodiště). Jsme výhradní tohoto systému v ČR. Specifikace produktu zde.

 

Poptávkový formulář

Objednávky tel: 732 836 702, nebo prodej@mapo-ploty.cz

Pro velkoobchodní ceny plotů a příslušenství nás kontaktujte na prodej@mapo-ploty.cz

Ceník mobilní oplocení-MaPo-ploty.cz

*Ceny plotů jsou platné do 30.3.2024, při větším množství je možnost uplatnit množstevní slevu, pronájem oplocení zde.